• WRĘCZENIE NAGRÓD W POWIATOWYM KONKURSIE ZAGADEK LOGICZNO-MATEMATYCZNYCH

      20.05.2023

      W dniu 19 maja 2023r. w Zespole Szkół Rolniczo – Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Zagadek Logiczno – Matematycznych. Zwycięzcami konkursu są:

      I miejsce: Dawid Gołębiowski  

      Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dr. M. Papuzińskiego w Ciepielowie

      II miejsce: Bartłomiej Wilk        

      Publiczna Szkoła Podstawowa im. Królowej św. Jadwigi w Rawicy

      III miejsce: Alan Krawczyk

      Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dr. M. Papuzińskiego w Ciepielowie

      To była już druga edycja konkursu. Zdaniem organizatorów poziom trudności zadań w tym roku był nieco wyższy w stosunku do pierwszej edycji. Mimo to uczniowie stanęli na wysokości zadania i świetnie poradzili sobie z rozwiązaniem arkusza. Komisja egzaminacyjna była mile zaskoczona. Zwycięzca konkursu – Dawid Gołębiowski zdobył maksymalną ilość punktów w etapie finałowym. Jego rozwiązania były bezbłędne i zawierały precyzyjnie rozpisany tok rozumowania.

      Do udziału w konkursie zgłosiło się około 100 uczniów szkół podstawowych, co świadczy o tym, że wśród młodzieży jest rzesza osób, które interesują się matematyką i logiką. A my mamy dowody na to, że wielu z nich świetnie sobie radzi w tej dziedzinie. Widzimy, że nasza inicjatywa podoba się i jest potrzebna, a to z kolei motywuje nas do działania. Już dzisiaj obiecujemy, że w przyszłym roku wystartujemy z trzecią edycją konkursu – żeby wspierać i motywować pasjonatów królowej nauk!

      Serdecznie dziękujemy Staroście Powiatu Zwoleńskiego Panu Stefanowi Bernaciakowi za objęcie patronatu nad konkursem.

      Dziękujemy Rekord Grupie Mediowej oraz Zwolen24 za patronat medialny i promocje naszej szkoły.

     • DZIEŃ OTWARTY

      19.05.2023

      W piątek, 19 maja odbył się Dzień Otwarty dla uczniów szkół podstawowych. Ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną i możliwościami kształcenia w naszej szkole.

      Goście odwiedzali pracownie, w których czekali na nich nauczyciele oraz uczniowie ZSR-T. Były gry, pokazy, konkursy i słodkie poczęstunki, na hali sportowej emocjonujący mecz.

      Frekwencja dopisała, a atmosfera była fantastyczna. Mamy nadzieję, że z większością z Was spotkamy się we wrześniu! Warto zaplanować z nami swoją przyszłość!

      Sponsorzy:

      1. Starostwo Powiatowe w Zwoleniu.
      2. Pan Leszek Janik prezes F.W.M. BRAT-MET Sp. z o. o. Zwoleń.
      3. Pan Krzysztof Wysocki prezes Banku Spódzielczemu w Zwoleniu.
      4. Pan Stanisław Kacperczyk.
      5. Pan Karol Liberski.
      6. Pan Marek Sowiński dyrektor RZD w Grabowie nad Wisłą.
      7. Pan Łukasz Stankiewicz - przedsiębiorstwo usługowe STANBUD.
      8. Pani Irena Maciaszek.
      9. Pan Andrzej Skawiński.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoim wsparciem, zarówno finansowym jak również poświęconym czasem i pracą, przyczynili się do organizacji Dnia Otwartego w naszej szkole.

     • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

      17.05.2023

      Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole został przeprowadzony konkurs fotograficzny. Uczestnicy musieli wykonać zdjęcie będące interpretacją, wybranego przez nich, cytatu literackiego. Cieszy nas, że do konkursu przystąpiło ponad 30 uczniów i otrzymaliśmy wiele bardzo ciekawych prac.

      Jury brało pod uwagę trzy kategorie, tj. kreatywność, estetykę i merytorykę. Oto laureaci:

      I miejsce – Karolina Zagożdżon

      II miejsce – Bartosz Kowalczyk

      III miejsce – Natalia Krawczyk

      Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w  konkursie. Jesteśmy pod wrażeniem waszych umiejętności i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

      Organizatorzy

     • PREDATOR GAMES 2023

      11.05.2023

      Reprezentacja  Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu wzięła udział w pierwszym sezonie Predator Games – międzyszkolnym, największym w Europie turnieju rozgrywek e‑sportowych. Nasza przygoda z turniejem dobiegła końca. Wszyscy uczestnicy otrzymali  pakiety powitalne w postaci plecaków Predator oraz koszulek.

     • WIOSNA, ACH TO TY...

      09.05.2023

      Przed budynkiem ZSR-T w Zwoleniu rozkwitły różne odmiany tulipanów i narcyzów, których cebule posadzili jesienią uczniowie technikum architektury krajobrazu. Teraz nadszedł ich czas na kwitnienie. Chociaż nie kwitną długo, to stanowią piękną dekorację. 

     • FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU ZAGADEK LOGICZNO-MATEMATYCZNYCH

      08.05.2023

      W dniu 8 maja 2023r. w Zespole Szkół Rolniczo Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu odbył się drugi – finałowy etap konkursu, na który przybyło 28 uczniów wraz z opiekunami. Dyrektor szkoły Pan Arosław Jakóbik wręczył finalistom dyplomy oraz upominki ufundowane przez Starostę Powiatu Zwoleńskiego Pana Stefana Bernaciaka. Po części oficjalnej uczniowie przystąpili do rozwiązywania arkusza finałowego, który zawierał 6 zadań z zakresu logiki i matematyki.

      Dziękujemy wszystkim finalistom! Było nam bardzo miło gościć was w progach naszej szkoły!

      Teraz do pracy zabierają się nasi nauczyciele, którzy sprawdzą arkusze finałowe i wytypują trzech uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie z rozwiązaniem zadań. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie szkoły 15 maja. Rozdanie nagród odbędzie się 19 maja o godz. 12:00 w ZSR-T w Zwoleniu.

      Powiatowy Konkurs Zagadek Logiczno-Matematycznych jest organizowany przez nauczycieli z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu pod patronatem Starosty Powiatu Zwoleńskiego Stefana Bernaciaka.

      Patronat Medialny: Rekord Grupa Mediowa oraz Zwoleń24:

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu im. Bohaterów Walki z Faszyzmem
   • (+48) 48 676 20 34
    (+48) 48 676 26 16
   • ul. Sienkiewicza 17
    26-700 Zwoleń
    Poland
  • Logowanie