• WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W NASZEJ SZKOLE

      06.12.2023

      Hej wszystkim! 😊🎅

      Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy do wspólnego kolędowania. Jak co roku organizujemy konkurs śpiewu kolęd i pastorałek dla grup oraz solistów. To doskonała okazja, aby pokazać swój talent, uczestniczyć w przyjemnym muzycznym wydarzeniu, a przede wszystkim świetnie się bawić!

      Pierwsze przesłuchania odbędą się w przyszły wtorek, 12 grudnia 2023 na 5 godzinie lekcyjnej w sali konferencyjnej. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o zgłoszenie swojej klasy lub solistów do przesłuchań. Zapisy przyjmujemy do poniedziałku u naszych przemiłych pań: Anny Grabary i Beaty Olczyk.

      Niezwykle ważne jest, abyście przygotowali się zarówno muzycznie, jak i artystycznie. Będziemy oceniać zarówno Wasz śpiew, jak i stronę artystyczną oraz estetykę występu grup. Nie zapominajcie o wizualnej stronie kolędowania!

      Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.🎅🎅

      Samorząd Uczniowski

     • ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA NA RZECZ ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO – OPIEKUŃCZEGO

      14.11.2023

      Świąteczna zbiórka na rzecz ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO – OPIEKUŃCZEGO jest organizowana już po raz drugi przez Szkolny Klub Wolontariatu i nauczycieli z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem w Zwoleniu.

      Wspomnienie zeszłorocznego finału „Świątecznej Zbiórki” utwierdza nas w przekonaniu, że warto pomagać, ponieważ udało nam się zrobić wiele dobrego. Osoby, które wręczały prezenty, wspólnie ze Św. Mikołajem były ogromnie poruszone zachowaniem seniorów – cudowne uśmiechy, rozpromienione twarze, spojrzenia i gesty pełne wdzięczności…

      Wspólnie sprawiliśmy, że podopieczni zakładu, ale także osoby zaangażowane w zbiórkę - doświadczyli Magii Świąt! Osoby i instytucje, które chcą dołączyć do zbiórki i dołożyć własną „cegiełkę” do akcji budowania szczęścia dla drugiego człowieka - zapraszamy do współpracy!

     • AKADEMIA W KINIE ŚWIT

      11.11.2023

      W sobotę, 11 listopada nasza młodzież brała udział w miejskich obchodach 105. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W uroczystej Mszy Świętej udział wziął poczet sztandarowy szkoły, a następnie uczniowie wystawili montaż słowno-muzyczny w kinie Świt.

      CAŁA AKADEMIA _ KLIKNIJ

      Galeria zdjęć - kliknij

      Dzięki zaangażowaniu młodych artystów oraz wsparciu dyrekcji, nauczycieli, lokalnych władz a także  instytucji udało się stworzyć wyjątkową atmosferę i dać publiczności niezwykłe przeżycie artystyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali tę cudowną rocznicę.

     • AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA

      10.11.2023

      W piątek, 10 listopada, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu". To był niezwykły moment, pełen dumy i emocji.

      Po hymnie głos zabrał pan dyrektor, Arosław Jakóbik. Przypomniał wszystkim obecnych, że w tym roku przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Podkreślił również, jak ważne jest, aby pamiętać o tych, którzy walczyli o naszą wolność i niezawisłość.

      Następnie rozpoczął się program artystyczny, który został przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod opieką pań: Anety Dziadosz, Marty Dziary-Płachty, Moniki Grzeszczyk, Magdaleny Tarłowskiej, Anny Toporek a także opiekunek samorządu szkolnego – pani Anny Grabary i pani Beaty Olczyk oraz opiekuna radiowęzła – pana Mateusza Pindakiewicza. Swoją pomocą służyła także pani Olga Zawadzak. Były recytacje wierszy i śpiew patriotycznych pieśni. Na scenie panowała niezwykła atmosfera, pełna zadumy, powagi, ale i radości.

      Uroczystość ta była wyjątkową okazją do wspólnego świętowania, refleksji i oddania hołdu naszej ojczyźnie. Wszyscy mogliśmy w pełni poczuć dumę, że jesteśmy częścią tej wielkiej historii, a akademia była pięknym wyrazem naszego patriotyzmu.

      Podczas uroczystości pan dyrektor wręczył nagrody w szkolnym konkursie fotograficznym, który zorganizowały panie polonistki i biblioteka szkolna.

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu im. Bohaterów Walki z Faszyzmem
   • (+48) 48 676 20 34 (+48) 48 676 26 16
   • ul. Sienkiewicza 17 26-700 Zwoleń Poland
  • Logowanie