W piątek nasi uczniowie odbywający praktyki zawodowe w Hiszpanii pożegnali się ze swoimi pracodawcami. Uwieńczeniem ich pracy są certyfikaty. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania, w którym sami opowiadają o swoim pobycie w Maladze.
W piątkowy wieczór wzięliśmy udział w otwarciu sezonu świątecznego. Było to iście spektakularne wydarzenie z pokazem iluminacji świątecznych z oprawą muzyczną. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania!
Żal nam opuszczać to malownicze miejsce. Sobotni poranek rozpoczęliśmy od podziwiania wschodu słońca wyłaniającego się z morza Śródziemnego. Spójrzcie sami!
Uczniowie naszej szkoły realizowali zagraniczną praktykę zawodową dzięki udziałowi w projekcie "Euro Zawodowcy" współfinansowanemu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Beata Olczyk
Monika Grzeszczyk