• WYNIKI KONKURSU ZAGADEK LOGICZNO – MATEMATYCZNYCH

      22.04.2024

      W dniu 19 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom trzeciej edycji Powiatowego Konkursu Zagadek Logiczno – Matematycznych. W uroczystości uczestniczył Wicestarosta Zwoleński Waldemar Urbański.

      W konkursie zwyciężyli:

      I miejsce: Szymon Krawczyk, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej

      II miejsce:  Jan Sobczyk, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej

      III miejsce: Aleksandra Janusz, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Przyłęku

      Serdecznie gratulujemy laureatom!

      Cieszymy się z waszego sukcesu i z tego, że wspólnie mogliśmy go świętować. Znajomość logiki i matematyki z pewnością przyda się w życiu zawodowym i w pogłębianiu swoich pasji.

      Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Rolniczo – Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem.

       

      Dziękujemy Rekord Grupie Mediowej  za patronat medialny i promocje naszej szkoły.

      Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród dla laureatów konkursu. Bardzo doceniamy to, że lokalne firmy chętnie wspierają młode utalentowane osoby:

      • Panu Kamilowi Soleckiemu i Bartłomiejowi Piątkowi - właścicielom firmy Baika
      • Panu Grzegorzowi Młyńskiemu  - prezesowi Klub Sportowego Enea Orlęta Zwoleń
      • Panu Rafałowi Chojnackiemu
      • Firmie TOLEN

      Powiatowy Konkurs Zagadek Logiczno – Matematycznych cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych. Z roku na rok do konkursu zgłasza się coraz większa liczba uczestników. To bardzo cieszy organizatorów.

      Celem konkursu jest promowanie i rozwijanie zainteresowania do zagadek logiczno-matematycznych wśród uczniów szkół podstawowych, pobudzanie aktywności poznawczej oraz wyłonienie osób wyróżniających się szczególnymi umiejętnościami w zakresie logicznego i matematycznego rozumowania.

      Fotorelacja z wydarzenia:

      Ogłoszenie wyników na powiatowym konkursie zagadek logiczno-matematycznych w Zwoleniu (zdjęcia) (cozadzien.pl)

     • DZIEŃ OTWARTY JUŻ ZA NAMI💪

      20.04.2024

      Dzień otwarty w naszej szkole już za nami, a było naprawdę fantastycznie! Bez wątpienia dostarczył on niezapomnianych wrażeń, a także pozwolił poznać atrakcje i możliwości, jakie nasza placówka edukacyjna oferuje. Co więcej, każdy znalazł tu coś dla siebie🏫

      Od rana w salach odbywały się pokazy i konkursy, w których wszyscy chętni mogli wziąć udział. Kilkoma z nich były: prezentacja drukarki 3D, gry lekturowe, czy konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczestnicy zmagali się w nim z pytaniami wielokrotnego wyboru, które przygotowane były w formie quizu. 🤔💡Innym natomiast był konkurs plastyczny, w którym należało namalować martwą naturę. Było niesamowicie inspirująco obserwować, jak każdy młody artysta interpretował temat i tworzył swoje własne unikatowe dzieło.

      Wielu emocji dostarczył mecz reprezentacji uczniów naszej szkoły i strażaków. Mimo ogromnego zaangażowania i ducha walki, musieliśmy przyznać wyższość drużynie Państwowej Straży Pożarnej. Gratulacje dla strażaków za zasłużone zwycięstwo, ale też ogromny szacunek dla naszych uczniów za walkę do końca! 💪🔥

      To nie wszystko! Na pierwszym piętrze każdy mógł skosztować różnorodnych smakołyków, począwszy od mini desrków, rurek z kremem, sushi, poprzez kulki twarogowe, zapiekane bataty, a skończywszy na przepysznym pasztecie warzywnym w trzech smakach przygotowanym specjalnie na tę okazję. Była to doskonała okazja do degustacji potraw przygotowanych przez naszych utalentowanych uczniów.

      Na drugim piętrze natomiast można było poddać się profesjonalnej stylizacji fryzury. Nasi uczniowie z kierunku fryzjerskiego pokazali swoje umiejętności, oferując różnorodne fryzury, od prostych do bardziej wymyślnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się metamorfozą swojego wyglądu.

      Nie można zapomnieć o prezentacji programu Erasmus + VET, który pozwala naszym uczniom na poznanie nowych kultur, doskonalenie języków i zdobywanie nowych doświadczeń w różnych krajach. Dzięki temu projektowi, młodzież ma szansę poszerzać swoje horyzonty i poznawać świat.

      Ważnym wydarzeniem było uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród laureatom konkursu zagadek logiczno-matematycznych. Konkurs został przeprowadzony przez nasze panie matematyczki, które przygotowały dla uczestników wiele ciekawych zadań do rozwiązania. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy mogli się cieszyć dobrą zabawą i rozwijaniem swoich umiejętności matematycznych 🏆. O wynikach konkursu przeczytacie u nas już niebawem, a także: Rekord Grupa Mediowa

      Gości po salach oprowadzali nasi uczniowie, wręczali ulotki i kwiaty przygotowane przez uczniów architektury krajobrazu. Opowiadali także o wszystkich możliwościach, jakie daje nasza szkoła. Chwalili nie tylko budynek, ale także kadrę pedagogiczną. To dla nas ogromna motywacja i potwierdzenie, że ZSR-T  jest idealnym miejscem dla każdego absolwenta klasy ósmej. Mamy nadzieję, że również Ty widzisz w naszej szkole swoje wymarzone miejsce na naukę i rozwój.

      O tym, że nasza szkoła to fantastyczna atmosfera, świadczyła niespodzianka przygotowana przez ucznia klasy 2fp i jego kolegów, którzy na szkolnym korytarzu dali wspaniały koncert gry na instrumentach dętych. To było coś naprawdę niecodziennego i niezapomnianego.

      Dzień otwarty okazał się wielkim sukcesem. Dzięki tej inicjatywie udało się pokazać, że nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także kreatywności i pasji do tworzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu i miło nam było Was gościć! Do zobaczenia podczas rekrutacji! 💪🌟

      Dziękujemy  także naszym sponsorom za wsparcie w organizacji dnia otwartego! Dzięki Państwa hojności udało nam się zorganizować wydarzenie, które przerosło nasze oczekiwania.

      Dziękujemy:

      • Panu Andrzejowi Skawińskiemu - Hurtowni Artykułów Chemicznych
      • Panu Krzysztofowi Wysockiemu - Prezesowi Zarządu Spółdzielczego Banku Polskiego
      • Panu Leszkowi Janikowi -  P.W.M BRAT-MET Sp.z.o.o.
      • Panu Tomaszowi Warchołowi - T.P.sp.c. Warchoł Tomasz
      • Panu Stefanowi Ptaszkowi -  Zakład Produkcyjno-Masarniczy
      • Gminnej Spółdzielni w Zwoleniu
      • Pani Irenie Maciaszek - Sklep Ogólnospożywczy
      • Panu Tomaszowi Niewczasowi -  Zakład Pakowania Jaj Fermy Drobiu 

      Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w przyszłych działaniach. Dziękujemy!

     • TO JUŻ W PIATEK DZIEŃ OTWARTY

      17.04.2024

      📢Kochani, przypominamy wszystkim zainteresowanym, że już jutro, 19 kwietnia odbędzie się dzień otwarty naszej szkoły! To doskonała okazja, aby poznać naszą placówkę, dowiedzieć się więcej o jej ofercie edukacyjnej oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej szkoły.  📚

     • MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

      17.04.2024

      Dnia 12 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.

      Pierwszy mecz do dwóch wygranych setów rozegrały dziewczęta. Nasze zawodniczki wygrywając spotkanie z zespołem Liceum Ogólnokształcącego 2:0 powtórzyły sukces z ubiegłego roku zajmując I miejsce. Drugi mecz do trzech wygranych setów rozegrali chłopcy. Po kilku latach niepowodzeń odnieśli zwycięstwo pokonując drużynę Liceum Ogólnokształcącego wynikiem 3:0 .

      Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Amelia Szkutnik, a najlepszego zawodnika Michał Niedziela.

      Drużynę chłopców prowadził Pan Grzegorz Stawarz, a drużynę dziewcząt Pani Katarzyna Serewiś.

      Puchary, statuetki oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zwoleniu wręczył Pan Dyrektor Arosław Jakóbik.

      Serdecznie gratulujemy naszym siatkarskim drużynom!

     • ELIMINACJE OKRĘGOWE OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH 👍

      17.04.2024

      W dniu 12 kwietnia 2024 r. na kampusie SGGW w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe XLVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Uczniowie rywalizowali w 7 blokach tematycznych: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, leśnictwo, architektura krajobrazu, agrobiznes oraz weterynaria.

      Naszą szkołę reprezentowała Kinga Tuszyńska z klasy 4a w bloku architektura krajobrazu. W ostatecznej punktacji uplasowała się tuż za podium - zajęła czwarte miejsce, otrzymała zaledwie kilka punktów mniej niż konkurencja osiągając i tak świetny wynik. Jednak zdobyta wiedza nie pójdzie na marne i Kinga już teraz zadeklarowała chęć do dalszej nauki i wytężonej pracy.

      Życzymy samych sukcesów i do zobaczenia za rok 😊

      Opiekun: Justyna Ścibisz

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu im. Bohaterów Walki z Faszyzmem
   • (+48) 48 676 20 34 (+48) 48 676 26 16
   • ul. Sienkiewicza 17 26-700 Zwoleń Poland
  • Logowanie